Producenci
IMOU Kamera VERSA IPC-C22FP-C, 2MP 2.8mm F1.6 high performace lens,four nighvision modes,Human detection, Built in Siren, two-way talk, IP65
Opis
Versa zapewnia monitorowanie na żywo w rozdzielczości 2 MP z wysokowydajnym obiektywem 2,8 mm F1,6, obsługuje cztery tryby widzenia w nocy dla klarowności jak w dzień, nawet w ciemnościach. Dzięki obudowie z certyfikatem IP65 kamera może być używana na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych. Dzięki syrenie bezpieczeństwa 120dB Versa aktywnie trzyma nieproszonych gości z dala od tego, o co się troszczysz. Dzięki magnetycznemu uchwytowi montażowemu możesz umieścić go w dowolnym miejscu.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | 1/2.8 2Megapixel Progressive CMOS |
| Obiektyw | 2MP(1920 x 1080) |
| Kąt widzenia pionowy | 52 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 97 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Imou App: iOS, Android |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Zasilanie | DC 5V1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 72 x 51 x 52 mm |
| Waga | 120 g |
| Pozostałe parametry |
|