Producenci
IMOU Kamera zewnętrzna bullet 2E 4MP IPC-F42FP
Opis
Dzień i noc
Dzięki noktowizorowi Bullet 2E może uchwycić każdy ważny moment nawet w nocy, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnego ważnego momentu.
Deszcz i słońce
Obudowa z certyfikatem IP67 chroni urządzenie przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi, zapewniając bezpieczeństwo przez cały rok.
Drzwi wejściowe i podwórko
Kompaktowa obudowa pozwala zainstalować ją w dowolnym miejscu, obejmując każdy zakątek posesji.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | Przetwornik 1/2.7 progresywny CMOS |
| Kąt widzenia pionowy | 56 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 106 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Nie |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | DC 12V1A |
| Wymagania środowiskowe | Środowisko pracy: -30°C~+60°C, wilgotność względna mniejsza niż 95%. |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 147.7 × 74.2 × 74.2 mm |
| Waga | 335 g |