Producenci
IMOU Router HR12F
Opis
Płynna rozrywka dzięki AC1200 dwuzakresowe Wi-Fi
Imou HR12F tworzy niesamowicie szybką dwuzakresową sieć Wi-Fi w technologii 802.11ac, idealną do różnych scenariuszy.
Zarządzaj zdalnie swoją domową siecią Wi-Fi
Dzięki aplikacji Imou Life możesz w dowolnym momencie zdalnie zarządzać domową siecią Wi-Fi
Przyspieszenie strumienia
Dane strumieniowe Imou IPC wykorzystują określony kanał do płynnego monitorowania i ograniczenia utraty danych w chmurze, nawet w przypadku zatłoczonych sygnałów Wi-Fi, podczas gdy ogólny router korzysta z normalnej transmisji.
Kontrola rodzicielska
Ustal rozsądny harmonogram aktywności swoich dzieci w Internecie, nadaj priorytet ich bezpieczeństwu w Internecie i zachęcaj do zdrowych nawyków online
Wi-Fi dla gości
Skonfiguruj oddzielną sieć Wi-Fi dla swoich gości.
Dane techniczne
| Model | HR12F |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s WAN |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie | DC12V0.6A |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 188 × 120 × 26mm |