Producenci
IMOU Router HR12G
Opis
Płynna rozrywka dzięki dwuzakresowemu Wi-Fi AC1200
Imou HR12G tworzy niesamowicie szybką dwuzakresową sieć Wi-Fi z technologią 802.11ac, idealną do różnych scenariuszy.
Przyspieszenie strumienia
Dane strumieniowe Imou IPC wykorzystują określony kanał do płynnego monitorowania i ograniczenia utraty danych w chmurze, nawet w przypadku zatłoczonych sygnałów Wi-Fi, podczas gdy ogólny router korzysta z normalnej transmisji.
Dane techniczne
| Model | HR12G |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | Obsługa zabezpieczeń sieci bezprzewodowej
|
| Zasilanie | DC12V1A |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 188 × 120 × 26 mm |