Producenci
IMOU Router HX21
Opis
Dwuzakresowy Wi-Fi 6 do 3 Gb/s
HX21 zapewnia niewiarygodnie szybką sieć Wi-Fi z technologią Wi-Fi 6, idealną do przesyłania strumieniowego 8K/4K i intensywnych gier online.
Przyspieszenie strumienia
Dane strumieniowe Imou IPC wykorzystują określony kanał do płynnego monitorowania i ograniczenia utraty danych w chmurze, nawet w przypadku zatłoczonych sygnałów Wi-Fi, podczas gdy ogólny router korzysta z normalnej transmisji.
Zarządzaj zdalnie swoją domową siecią Wi-Fi
Dzięki aplikacji Imou Life możesz w dowolnym momencie zdalnie zarządzać domową siecią Wi-Fi i klientami.
Zwiększona wydajność dzięki OFDMA
Standard Wi-Fi 6 wykorzystuje OFDMA w celu zwiększenia wydajności, umożliwiając wielu użytkownikom granie w gry 3D, oglądanie ruchu i jednoczesne robienie zakupów, ciesząc się szybszym i płynniejszym Internetem.
Dane techniczne
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 5 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | Obsługa zabezpieczeń sieci bezprzewodowej
|
| Zasilanie | DC12V1A |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 210 x 125 x 181mm |