Producenci
IcyBox IB-3810U3 obudowa HDD 3,5''
Opis
IB-3810U3 obudowa HDD 3,5
Ta zewnętrzna obudowa oferuje miejsce na dziesięć dysków twardych SATA I / II / III. Składa się głównie ze stali, a zatem jest wytrzymała, bezpieczna i bardzo dobrze odprowadza ciepło. System chłodzenia dysków obsługiwany jest przez jeden duży wentylator o średnicy 140 mm, zamontowany został z tyłu urządzenia, wloty powietrza wewnątrz wnęki napędu znajdują się z przodu. Drzwi szafy posiadają indywidualny zamek na klucz.
Diody LED w urządzeniu IB-3810U3 cały czas informują użytkownika o statusie i wykorzystaniu dysku twardego. IB-3810U3 umożliwia przechowywanie olbrzymiej ilości danych na maksymalnie dziesięciu dyskach twardych. Obudowa wyposażona jest w interfejs USB 3.0 z obsługą UASP. Dzięki temu szybkość transferu jest bardzo duża, a miejsca na dane nigdy nie zabraknie.
Dane techniczne
| Maks. liczba dysków | 10 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Interfejs dysku | SATA II - 3 Gb/s |
| Interfejs dysku | SATA I - 1,5 Gb/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Obudowa | Tower |
| Zasilanie | Wewnętrzny zasilacz, Wejście: AC 100-240 V, Wyjście: 12 V/19 A, 5 V/14.5 A (300 W) |
| Waga | 6.16 kg |
| Wymiary | 385 x 180 x 337 mm |
| Pozostałe parametry | - 10-zatokowy zewnętrzny system dla dziesięciu dysków twardych SATA 3,5 "I / II / III |