IcyBox IB-DK2241AC USB,HDMI,LAN,DVI-I,Mic
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
452.70
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: IcyBox
Kod produktu: 1_635206
Opis
IB-DK2241AC USB,HDMI,LAN,DVI-I,Mic
Uwaga:
To urządzenie może być używane w następujących systemach operacyjnych:
Windows, Mac OS X, Android, Ubuntu
Aby uzyskać najnowszą aktualizację sterownika, sprawdź poniższy link:
http://www.displaylink.com/downloads/index.php
Dane techniczne
Porty we/wy 1 x DVI-I
Porty we/wy 4 x USB 2.0 Type A
Porty we/wy 2 x USB 3.0 Type A
Porty we/wy 1 x 3,5 mm minijack (Słuchawki)
Porty we/wy 1 x HDMI Type A
Porty we/wy 1 x 3,5 mm minijack (Mikrofon)
Kolor Czarny
Wymiary
182 x 78 x 32 mm
Waga 0.21 kg
Pozostałe parametry
-  Rozszerza 1x interfejs USB 3.0 do 11 dodatkowych interfejsów
-  Wejście: (do Notebooka / PC): żeński USB 3.0 typu B
   Wyjścia:
   2x USB 3.0 typu A
   Zawiera 1x USB 3.0 5V do ładowania smartfona / tabletu
   1x gniazdo mikrofonu 3,5 mm
   1x gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
   1x złącze HDMI
   1x DVI-I (Dual-Link) 24 + 5 żeńskie
   1x gniazdo Gigabit LAN RJ45
   4x USB 2.0 typu A żeńskie
-  Zawiera adapter DVI-VGA
-  Porty HDMI i DVI obsługują:
   Odbicie lustrzane i rozciągnięcie ekranu,
   Rozdzielczość do 2048 x 1152 pikseli
-  USB 3.0 wstecznie kompatybilny z USB 2.0
- Ustawienie pionowe (ze stojakiem) i poziome
-  Plug & Play i Hot Swap
- Zasilacz (100 - 240 V), 5 V / 4 A, 20 W