Producenci
IcyBox Stacja dokująca IB-DK2102-C USB TYPE C
Opis
ICY BOX
IB-DK2102-C
Stacja dokująca USB Type-C z trzema wyjściami wideo
FUNKCJE
Komputer z włączonym USB Type-C z systemem Windows / macOS, bez obsługi MST dla komputera MacOS (mirroring z podwójnym wyjściem)
Wymagany jest tryb DisplayPort Alt i Power Delivery 2.0!
Urządzenie jest kompatybilne z komputerami wyposażonymi w Thunderbolt 3
Podwójne wyjście wideo: synchroniczny wyświetlacz mini DP + HDMI lub mini DP + VGA (2x 1920 x 1080 @ 60 Hz)
Brak zasilania w zestawie (wymagany tylko do zasilania PD)
Dane techniczne
| Porty we/wy | 3 x USB 2.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x USB Zasilanie |
| Porty we/wy | 2 x Czytnik kart |
| Porty we/wy | 1 x D-Sub |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Słuchawki) |
| Porty we/wy | 1 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 1 x Mini DisplayPort |
| Dokowanie | Thunderbolt 3 |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Kolor | Antracyt |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 80 x 280 x 18 mm |
| Waga | 0.25 kg |
| Pozostałe parametry | Podwójne wyjście wideo: synchroniczny wyświetlacz mini DP + HDMI lub mini DP + VGA (2x 1920 x 1080 @ 60 Hz) |