Producenci
IcyBox Stacja dokująca IB-DK2116-C 12in1,HDMI,DP,LAN,USB
Opis
IB-DK2116-C Stacja dokująca USB Type-C z potrójnym wyjściem wideo
Nasza mobilna stacja dokująca oferuje maksymalną elastyczność i funkcjonalność! Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w podróży nasza stacja dokująca zawsze umożliwia szybkie podłączenie wszystkich urządzeń bez konieczności przywiązania do stacji stacjonarnej. Dzięki poręcznej konstrukcji z łatwością przeniesiesz IB-DK2116-C w torbie. Niezależnie od tego, czy chodzi o prezentację, spotkanie online czy konfigurację stacji roboczej, nasza mobilna stacja dokująca zapewnia wszystko połączenia potrzebne do produktywnej pracy.
Dane techniczne
| Porty we/wy | 2 x USB 2.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN) |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) |
| Porty we/wy | 1 x Czytnik kart |
| Porty we/wy | 1 x DisplayPort |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 2 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 1 x USB Zasilanie |
| Dokowanie | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 58x205x19 mm |
| Waga | 0.246 kg |