Producenci
IcyBox Stacja dokująca IB-DK2256AC 12in1,HDMI,DP,USB,CR,LAN,PD 96Watt
Opis
Hybrydowa stacja dokująca DisplayLink 12 w 1 IB-DK2256AC
- Rozdzielczości: Do trzech interfejsów HDMI / DisplayPort obsługuje jednocześnie do 3x 3840x2160 przy 60 Hz. W przypadku korzystania z dwóch kabli DisplayPort na jednym monitorze można uzyskać rozdzielczość do 5120x2880 przy 60 Hz
- Power delivery 3.0: Dzięki wydajnemu zasilaczowi i technologii Power Delivery komputer główny jest ładowany z mocą do 96 W nawet przy pełnym obciążeniu. Oszczędza to miejsce i energię
- Zasilanie USB: Dostępne są cztery porty USB Type-A o przepustowości 5 Gbit/s każdy i jeden port USB Type-C o przepustowości do 10 Gbit/s, w tym funkcja ładowania z mocą do 20 W
- Audio: Twój notebook nie ma już wejść/wyjść audio? Nie ma problemu, użyj wyjścia audio i wejścia mikrofonowego stacji dokującej
- Uwaga: Przed użyciem należy zainstalować sterownik DisplayLink. Rozszerzenie wyświetlania i połączeń zapewnia technologia kompresji wideo DisplayLink
Dane techniczne
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN) |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Mikrofon) |
| Porty we/wy | 1 x DisplayPort |
| Porty we/wy | 1 x Czytnik kart |
| Porty we/wy | 3 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.1 Type C |
| Porty we/wy | 1 x USB Zasilanie |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Słuchawki) |
| Porty we/wy | 2 x DisplayPort |
| Porty we/wy | 4 x USB 3.0 Type A |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie | 1x IB-DK2256AC 1x zewnętrzny zasilacz 1x kabel zasilający (UE) 1x kabel USB Type-C do Type-C 1x klucz sprzętowy USB Type-C do Type-A 1x instrukcja |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 135x72x202 mm |
| Waga | 0.62 kg |