Producenci
IcyBox Stacja dokująca IB-DK2288AC 13in1,4x4K Monitory,PD 100Watt,Audio,LAN, czytnik Kart, DisplayLink
Opis
3 w 1 Stacja dokująca do notebooka DisplayLink IB-DK2288AC
- Kompatybilny: z Windows, macOS, Chrome OS, Ubuntu (Linux). Instalacja sterownika przez Windows Update. Sterownik wstępnie zainstalowany w systemie operacyjnym Chrome, w systemach macOS i Ubuntu wymagana jest ręczna instalacja sterownika
- Przegląd: Ta stacja dokująca z 8 interfejsami wideo może obsługiwać do czterech monitorów 4K jednocześnie, za pośrednictwem kabla DisplayPort lub HDMI, niezależnie od tego, czy ma komputer Mac, Windows, system operacyjny Chrome lub Ubuntu (Linux)
- Data Turbo: RJ45 LAN z 2,5 Gbit/s przesyła dane z bardzo dużą szybkością transferu, co jest bardzo korzystne w zastosowaniach takich jak strumieniowe przesyłanie wideo HD, gry online i duże ilości danych
- Power Plant: port hosta zapewnia do 100 watów zasilania, inny port USB typu C do 30 watów. Stacja dokująca oferuje zatem opcje ładowania podłączonego notebooka i energochłonnego tabletu
- Uchwyt VESA: Dołączony uchwyt VESA mocuje stację dokującą bezpośrednio z tyłu monitora i zapewnia miejsce i porządek na biurku. Połączenia są więc łatwo dostępne
Dane techniczne
| Porty we/wy | 4 x DisplayPort |
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN) |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.1 Type C |
| Porty we/wy | 4 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x USB Zasilanie |
| Porty we/wy | 4 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 2 x Czytnik kart |
| Dokowanie | Nie |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 98x244x38 mm |
| Waga | 0.595 kg |