Producenci
IcyBox Stacja dokująca IB-DK4080AC 9w1,2x HDMI & 2x DisplayPoprt,USB,Headset combo, LAN, Power delivery up to 100W
Opis
Stacja dokująca 9 w 1 USB Type-C i Type-A z podwójnym wyjściem wideo
IB-DK4080AC
**DL6950 DisplayLink Technologia**
Mobilna dok z podwójnym 4K: pod warunkiem zainstalowania najnowszego oprogramowania sterownika DisplayLink, można podłączyć do dwóch monitorów 4K przy 60 Hz przez DisplayPort lub HDMI
Szybkość transferu: za pośrednictwem komputera-hosta z technologią USB 3.1 Gen 2 lub Thunderbolt 3/4, szybkość transferu danych do 5 Gbit/s jest dostępna na dodatkowych portach USB typu A.
Gniazdo słuchawkowe jest obowiązkowe
Stabilna w sieci: Jeśli chcesz wykorzystać maksymalne prędkości przesyłania danych przy maksymalnym bezpieczeństwie, połączenie kablowe LAN jest lepsze niż WLAN, zarówno w pracy w domu, jak i w biurze
Dodatkowe funkcje: Obsługuje PD do 100 watów za pośrednictwem obsługiwanego połączenia hosta PD Type-C po podłączeniu odpowiedniego zasilacza (zasilacz nie jest dołączony)
Zoptymalizowane odprowadzenie ciepła: Obudowa z żeberkami chłodzącymi jest wykonana z przewodzącego ciepło aluminium. Utrzymuje to stałą temperaturę wewnątrz podczas bardziej intensywnych wymagań poprzez rozpraszanie powstającego ciepła
Dane techniczne
| Porty we/wy | 2 x DisplayPort |
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN) |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) |
| Porty we/wy | 2 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 1 x USB Zasilanie |
| Porty we/wy | 3 x USB 3.1 Type A |
| Dokowanie | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 66x154x18 mm |
| Waga | 0.163 kg |