Producenci
IcyBox Stacja klonująca/dokująca dla M.2 SATA SSD IB-2812CL-U3
Opis
Dane techniczne
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Format szerokości | M.2 2230 |
| Format szerokości | M.2 |
| Format szerokości | M.2 2242 |
| Format szerokości | M.2 2260 |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Dokowanie | Nie |
| Interfejs dysku | SATA |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Interfejs dysku | M.2 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 120 x 85 x 15 mm |
| Waga | 0.112 kg |
| Pozostałe parametry | M.2 SSD Format: 2x 22x 30/42/60/80 mm |