Producenci
IcyBox Stojak do notebboka IB-NH300 do 17 cali
Opis
Uchwyt na notebooki do 17" antypoślizgowy i regulowany na wysokość
- Materiał podstawowy: Uchwyt na notebook jest wykonany w całości z wysokiej jakości aluminium. Niezwykle staranne wykonanie i płynnie poruszające się zawiasy są dowodem na wysoką jakość produktu
- Zawsze na wysokości oczu: Projekt w kształcie Z pozwala na indywidualne dostosowanie ekranu notebooka do poziomu oczu. Wspiera to ergonomiczną postawę i jest łagodne dla szyi i ramion
- Bez poślizgu: Paski silikonowe są przymocowane do górnej i dolnej krawędzi półki, aby zapewnić, że laptop bezpiecznie spoczywa na półce i nie spada, nawet gdy jest pochylony
- Niezawodny: Stojak na laptop może łatwo wspierać wagę do trzech i pół kilograma we wszystkich ustawieniach. Jeśli wybrany jest tylko niski kąt nachylenia, możliwe jest nawet więcej niż 3,5 kg
- Dobrze chłodzony: Duża część powierzchni półki jest perforowana otworami. To zapewnia, że IB-NH300 jest odpowiednio chłodzony, gdy notebook jest na miejscu, nawet podczas intensywnego użytkowania
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Laptop |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (maks.) | 17 '' |
| Obciążenie (maks.) | 3 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Silikon |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 215x280x65 mm |
| Waga | 1.035 kg |