Producenci
IcyBox Uchwyt do notebooka IB-NH300 do 17 cali
Opis
Uchwyt na notebooki do 17 cali. Antypoślizgowy i regulowany na wysokość.
- Materiał podstawowy: Uchwyt na notebook jest wykonany w całości z wysokiej jakości aluminium. Niezwykle staranne wykonanie i płynnie poruszające się zawiasy są dowodem na wysoką jakość produktu
- Zawsze na wysokości oczu: Projekt w kształcie Z pozwala na indywidualne dostosowanie ekranu notebooka do poziomu oczu. Wspiera to ergonomiczną postawę i jest łagodne dla szyi i ramion
- Bez poślizgu: Paski silikonowe są przymocowane do górnej i dolnej krawędzi półki, aby zapewnić, że laptop bezpiecznie spoczywa na półce i nie spada, nawet gdy jest pochylony
- Niezawodny: Stojak na laptop może łatwo wspierać wagę do trzech i pół kilograma we wszystkich ustawieniach. Jeśli wybrany jest tylko niski kąt nachylenia, możliwe jest nawet więcej niż 3,5 kg
- Dobrze chłodzony: Duża część powierzchni półki jest perforowana otworami. To zapewnia, że IB-NH300 jest odpowiednio chłodzony, gdy notebook jest na miejscu, nawet podczas intensywnego użytkowania.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Laptop |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu | 9'' |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Przekątna ekranu | 8'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 10,2'' |
| Przekątna ekranu | 8.9'' |
| Przekątna ekranu | 7'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 11.1'' |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 11.3'' |
| Przekątna ekranu | 16.4'' |
| Przekątna ekranu | 16,1'' |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 10'' |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Przekątna ekranu | 10,6'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 9.4" |
| Przekątna ekranu | 12.9" |
| Przekątna ekranu | 9.7'' |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Przekątna ekranu | 12,45'' |
| Przekątna ekranu | 7,8'' |
| Przekątna ekranu | 10,51'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 15,3'' |
| Przekątna ekranu | 13.9'' |
| Przekątna ekranu | 10.95'' |
| Przekątna ekranu | 9,8'' |
| Przekątna ekranu | 14.5'' |
| Przekątna ekranu | 14,4'' |
| Przekątna ekranu | 10.8" |
| Przekątna ekranu | 16,3'' |
| Przekątna ekranu | 12,4'' |
| Przekątna ekranu | 11'' |
| Przekątna ekranu | 6'' |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Przekątna ekranu | 16,2'' |
| Przekątna ekranu | 13,6'' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 17 '' |
| Chłodzenie | Nie |
| Wentylator | Brak |
| Obciążenie (maks.) | 3 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Hub USB | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 1.035 kg |