Producenci
IcyBox Uchwyt na monitor do 32 cali IB-MS313-T
Opis
Uchwyt monitora z mocowaniem stołowym do monitora do 32" (81 cm), mechanizm wspomagany sprężyną IB-MS313-T
- Łatwy montaż: Zamontuj monitor o przekątnej do 32 cali (81 cm). Dzięki odłączanym adapterom VESA (75x75 i 100x100 mm) jest to bardzo łatwe
- Szybka instalacja: Uchwyt do monitora ICY BOX można zamontować na stole za pomocą podstawy zaciskowej, aby zaoszczędzić miejsce. Alternatywnie można go również po prostu przymocować do tulei stołu
- Ukryte prowadzenie kabli: Prowadnica kabli jest już zintegrowana z ramieniem uchwytu monitora, co zapewnia optymalne zarządzanie kablami. Kable są schludnie schowane, a biurko pozostaje wolne
- Ergonomiczny: Uchwyt monitora z łatwością utrzymuje ekrany o wadze do 8 kg. Mechanizm sprężynowy ułatwia indywidualną regulację pozycji ekranu
- Absolutnie elastyczny: Ramię uchwytu monitora można dostosować do własnych potrzeb. Kąt obrotu i pochylenia mocowania VESA wynosi 90°, podstawkę można obrócić do 180°
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 75 x 100 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 547x547x445 mm |
| Waga | 2.52 kg |