Producenci
IcyBox Uchwyt na tableta/smartfona z wbudowaną stacją dokujacą IB-TH100-DK
Opis
Obrotowy stojak do tabletu i smartfona ze stacją dokującą IB-TH100-DK
- Dobre połączenie bez ograniczeń: poznaj wszystkie zalety pełnego komputera stacjonarnego za pomocą tylko jednego kabla USB Type-C. Po prostu podłącz urządzenie do stojaka i ciesz się szybkim ładowaniem, połączeniami danych o szybkości do 5 Gb/s, a nawet portami audio
- Solidna konstrukcja dla smartfonów i tabletów: uchwyt obsługuje urządzenia o przekątnej do 11 cali i oferuje liczne możliwości dostosowania stojaka do Twoich potrzeb ergonomicznych
- Środowisko pracy nowej generacji: Dzięki wydajnym i rozbudowanym opcjom połączeń z łatwością podłączysz do uchwytu zewnętrzne wyświetlacze i będziesz mógł używać swojego tabletu lub smartfona jako pełnoprawnego komputera
- Reprodukcja obrazu w wysokiej rozdzielczości: ciesz się wygodą stacji roboczej z wieloma wyświetlaczami! Podłącz swój smartfon lub tablet do dodatkowego monitora przez złącze HDMI 2.0, aby pracować i grać w rozdzielczości do 4K i 60 Hz
- Skonfiguruj swoje miejsce pracy, gdziekolwiek jesteś: dzięki wyjątkowo kompaktowemu formatowi uchwyt na tablet jest wyjątkowo mobilny i zapewnia swobodę pracy, gdziekolwiek chcesz, z korzyścią przypominającą pracę z notebookiem
Dane techniczne
| Porty wejścia | 1 x USB Type C |
| Porty we/wy | 2 x USB 2.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) |
| Porty we/wy | 1 x Czytnik kart |
| Porty we/wy | 1 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.1 Type C |
| Porty we/wy | 1 x USB Zasilanie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty wyjścia | 1 x HDMI |
| Porty wyjścia | 1 x USB Type C |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Antracyt |
| Wymiary | 120x120x185 mm |
| Waga | 0.315 kg |