Producenci
Imilab Smartwatch W02 1.85 cala 280 mAh Czarny
Opis
W02
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Rozdzielczość | 240 x 280 |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB |
| Procesor | Realtek RTL8762C |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje | Czujniki:
Funkcje specjalne:
|
| Bateria | 280 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 5 dni |
| Czas czuwania (maks.) | 25 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 44 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 44.1 x 38.14 x 11.25 mm |
| Waga | 33 g |