Producenci
Inspur Serwer NE1008N1 Jestson-Xavier NX 1x8GB/SSD 1x512G Demo
Opis
Serwer EIS200 Jetson Xavier NX
Dane techniczne
| Model | EIS200 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Pozostałe informacje o procesorze | 6-core NVIDIA Carmel ARM v8.2 64-bit CPU 6 MB L2 + 4 MB L3 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 8 GB 128-bit LPDDR4x 51.2 GB/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej |
|
| Napęd optyczny | Brak |
| Grafika | 384-core NVIDIA Volta GPU with 48 Tensor Cores |
| Gniazda we/wy | 2 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Nie |
| Liczba wentylatorów | 0 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Wysokość | 140 mm |
| Szerokość | 200 mm |
| Głębokość | 46 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | 1 rok RMA Service |
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt ścienny |
| Kolor | Czarny |