Producenci
Inspur Serwer NE1008N1 Jetson-TX2-NX 1x4GB/SSD 1x512G/WiFi
Opis
Serwer EIS200 Jetson TX2 NX
Dane techniczne
| Model | EIS200 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Pozostałe informacje o procesorze | Dual-core NVIDIA Denver2 64-bit CPU and Quad-core ARM Cortex-A57 MPCore processor |
| Zainstalowana pamięć RAM | 4 GB |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 4 GB 128-bit LPDDR4 51.2 GB/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej |
|
| Napęd optyczny | Brak |
| Grafika | 256-core NVIDIA Pascal GPU |
| Gniazda we/wy | 2 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Nie |
| Liczba wentylatorów | 0 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Wysokość | 140 mm |
| Szerokość | 200 mm |
| Głębokość | 46 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | 1 rok RMA Service |
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt ścienny |
| Kolor | Czarny |