Producenci
Inspur Serwer NF5180M6 2x4314 4x32GB DDR4/3xHDD 8TB/2xSSD 240GB
Opis
Serwer rack Inspur NF5180M6 2x4314 4x32GB DDR4/3xHDD 8TB/2xSSD 240GB
Dane techniczne
| Model | NF5180M6 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 2 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | 4314 |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Liczba rdzeni | 16C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Silver 4314 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 128 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 4 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 28 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 32 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s SFP+ |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej |
|
| Kontroler dysków | Zintegrowany |
| Kontroler dysków | SATA |
| Kontroler dysków | SAS |
| Kontroler dysków | Hardware |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Podtrzymanie bateryjne | Tak |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 5 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 5 |
| Typ dysku | HDD |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku | 8 TB |
| Pojemność SSD | 480 GB |
| Pozostałe informacje |
|
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda we/wy | 2 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (zarządzanie) |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 8 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Tak |
| Obudowa | Rack 1U |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Nie dotyczy |