Producenci
Inspur Serwer NF5266M6 2x4314 2x32G DDR4/24xHDD 4TB/2xSSD 240GB
Opis
Model NF5266M6 to dwugniazdowy serwer pamięci masowej w obudowie 2U, który wykorzystuje innowacyjną trójwarstwową architekturę pamięci masowej. Oferuje ulepszenia i optymalizację w zakresie wydajności przechowywania danych i obliczeń, elastyczną konfigurację oraz inteligentne zarządzanie. Jest odpowiedni do zastosowań takich jak big data, CDN, infrastruktura hiperkonwergentna, pamięć masowa rozproszona itp.
Dane techniczne
| Model | NF5266M6 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 2 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | 4314 |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Liczba rdzeni | 24C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Silver 4314 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 4 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 14 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 16 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s 10GBase-T |
| Kontroler dysków | Karta |
| Kontroler dysków | SATA |
| Kontroler dysków | SAS |
| Kontroler dysków | Hardware |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 1 |
| Pozostałe informacje o kontrolerze |
|
| Podtrzymanie bateryjne | Nie |
| Typ dysku | SSD |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 26 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 26 |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Pojemność SSD | 240 GB |
| Pozostałe informacje |
|
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 1300 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 6 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Tak |
| Obudowa | Rack 2U |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji | 3 lata NBD |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Nie dotyczy |