Producenci
Inspur Serwer NF5280A6 2x7513 EPYC 8x 32GB DDR4/2xSSD 960GB/ DEMO
Opis
Serwer NF5280A6 2x7513 EPYC 8x 32GB DDR4/2xSSD 960GB/ DEMO
Dane techniczne
| Model | NF5280A6 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 2 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | AMD Epyc |
| Model procesora | 7513 |
| Model procesora | 3508U |
| Taktowanie procesora | 2.6 GHz |
| Liczba rdzeni | 32C |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD EPYC 7513 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 256 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 4 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 8 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 24 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 32 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 100Gbit/s SFP+ |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | NIC 100G 2-ports MM transceivers x1 |
| Kontroler dysków | SATA |
| Podtrzymanie bateryjne | Nie |
| Format szerokości | U.2 |
| Obsługa hot-swap dysków | Nie |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | NVMe |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Typ zainstalowanego dysku | SSD |
| Format szerokości zainstalowanego dysku | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | NVMe |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (zarządzanie) |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Tak |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 87 mm |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 780 mm |
| Waga | 37.5 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Nie dotyczy |