Producenci
Inspur Serwer NF5280M6 2x4314 4x32GB DDR4/2xSSD 240GB/PS 550W
Opis
Serwer rack Inspur NF5280M6 2x4314 4x32GB DDR4/2xSSD 240GB/PS 550W
Dane techniczne
| Model | NF5280M6 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 4 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 4 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | 4314 |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Liczba rdzeni | 24C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Silver 4314 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 128 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 4 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 28 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 32 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s SFP+ |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Onboard 2-port 10G NIC with MM transceivers x1 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 1 |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | HBA 2Port FC 16Gb x1 |
| Rodzaj kontrolera | HBA |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 5 |
| Typ dysku | SSD |
| Typ dysku | HDD |
| Pojemność dysku | 8 TB |
| Pojemność SSD | 480 GB |
| Pozostałe informacje |
|
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 8480 GB |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 550 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Nie dotyczy |