Producenci
Inspur Serwer NF5280M6 2x6330 16x32G DDR4/2xSSD 960GB/PS 800W
Opis
Serwer rack Inspur NF5280M6 2x6330 16x32GB DDR4/2xSSD 960G/PS 800W - SV220033127_10
Dane techniczne
| Model | NF5280M6 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 2 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | 6330 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni | 28C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Gold 6330 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 512 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 16 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 16 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 32 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s SFP+ |
| Interfejs sieciowy | 2 x 100Gbit/s SFP+ |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej |
|
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | VROCKey_Stand_RAID0-1-10_Black |
| Format szerokości | U.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 1920 GB |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Nie dotyczy |