Producenci
Inspur Serwer rack NF5266M6 24 x 3.5 2x4316 2x32G 2x1300W 3Y NBD Onsite - SNF5266M605B
Opis
Serwer rack Inspur NF5266M6 24 x 3.5 2x4316 2x32G 2x1300W 3Y NBD Onsite - SNF5266M605B
Dane techniczne
| Model | NF5266M6 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 2 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | 4316 |
| Taktowanie procesora | 2.3 GHz |
| Liczba rdzeni | 20C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Silver 4316 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 4 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 14 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 16 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s 10GBase-T |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Inspur X550 |
| Kontroler dysków | Karta |
| Kontroler dysków | SATA |
| Kontroler dysków | SAS |
| Kontroler dysków | Hardware |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Pozostałe informacje o kontrolerze |
|
| Podtrzymanie bateryjne | Nie |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 24 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | Zewnętrzny DVD |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe x 8 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 1300 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 6 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Tak |
| Obudowa | Rack 2U |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji | 3 lata NBD |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Nie dotyczy |