Producenci
Intel Dysk SSD DC P4511 1.0TB, M.2 110mm PCIe 3.1 x4, 3D2, TLC SSDPELKX010T801
Opis
Dysk SSD DC P4511 1.0TB, M.2 110mm PCIe 3.1 x4, 3D2, TLC SSDPELKX010T801
Dane techniczne
| Model | DC P4511 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Prędkość odczytu | 1950 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 295 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 310 K |
| Kolor | Szary |
| Waga | 14 g |