Producenci
Intel Procesor Core i7-12700 BOX 2,1GHz, LGA1700
Opis
Procesor Core i7-12700 BOX 2,1GHz, LGA1700
Dane techniczne
| Kod procesora | Core i7-12700 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 20 |
| Cache L2 | 12 MB |
| Cache L3 | 25 MB |
| Obsługa ECC | Tak |
| Architektura | 64-bit |
| Dodatkowe chłodzenie | Tak |
| Wersja | Box |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 105 x 79 x 121 mm |