Producenci
Intel Procesor Core i7-14700 K BOX 3,4GHz LGA1700
Opis
Procesor do komputerów stacjonarnych Intel Core i7-14700K 20 rdzeni (8 P + 12 E) do 5.6 GHz
Dane techniczne
| Kod procesora | Core i9-14900K |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Taktowanie procesora | 3.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.6 GHz |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Liczba wątków | 28 |
| Cache L2 | 28 MB |
| Cache L3 | 33 MB |
| Obsługa ECC | Tak |
| Wersja | Box |
| Dodatkowe chłodzenie | Nie |