Producenci
Intel Procesor Core i9-14900K BOX 3,2GHz LGA1700
Opis
Procesor do komputerów stacjonarnych Intel Core i9-14900K 24 rdzenie (8 P + 16 E) do 6.0 GHz
Dane techniczne
| Kod procesora | Core i9-14900K |
| Rodzina procesora | Intel Core i9 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Taktowanie procesora | 3.2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 6 GHz |
| Liczba rdzeni | 24 |
| Liczba wątków | 32 |
| Cache L2 | 32 MB |
| Cache L3 | 36 MB |
| Obsługa ECC | Tak |
| Wersja | Box |
| Dodatkowe chłodzenie | Nie |