Producenci
Intellinet Access Point AC600 zewnętrzny / Repeater
Opis
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 7 dBi |
| Bezpieczeństwo | - Szyfrowanie WEP oraz WPA/WPA2 (TKIP oraz AES) |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | - Prosta instalacja przez interfejs www |
| Funkcje specjalne | - Obsługuje WMM (Standard IEEE 802.11e Qos) - priotytet przepustowości dla aplikacji multimedialnych |
| Zasilanie | - Zewnętrzny adapter zasilania: 24V DC, 0.5A |
| Akcesoria w zestawie | - Access Point AC600 Zewnętrzny / Repeater |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Waga | 0.26 kg |
| Wymiary | 428 (L) x 55 (W) x 55 (H) mm |
| Pozostałe parametry | Specyfikacja bezprzewodowa: |