Producenci
Intellinet Przełącznik Gigabit 24x 10/100/1000 RJ45 Desktop/Rack
Opis
- Porty 10/100/1000 z automatycznym wykrywaniem optymalnej prędkości sieci
- Obsługa Auto-MDIX (auto uplink) na wszystkich portach RJ45
- Do stosowania w formie przełącznika desktop lub do montażu w racku 19"
- Obsługa autonegocjacji NWay
- Architektura przełącznika Store and Forward
- Tryb Full/half duplex
- Obsługa 802.3x flow control dla trybu full duplex oraz collision-based backpressure dla trybu half duplex
- Technologia ograniczania zużycia energii "Green Ethernet" deaktywuje nieużywane porty oraz dostosowuje poziom mocy na podstawie długości kabli
- Zgodny ze specyfikacją IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet EEE)
- Przepustowość magistrali 48 Gbps
- Obsługa ramek "jumbo" do 9 KB
- Tablica MAC adresów do 16k wpisów
- Bufor pamięci 512kB
- Obsługa adresów MAC z funkcją auto-learning oraz auto-aging
- Konstrukcja bez wentylatora zapewnia cichą pracę
- W zestawie uchwyty rackowe 19"
- W pełni zgodny z ustawą NDAA
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 48 Gb/s |
| Bufor pamięci | 512 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 16 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Wewnętrzny zasilacz: 100 - 240V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 180 x 280 x 44 mm |
| Waga | 2.6 kg |