Producenci
Intellinet Przełącznik Gigabit 48-portowy zarządzalny RJ45 4x SFP
Opis
Switch 48-portowy zarządzalny Gigabit RJ45 4x SFP
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | 4 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 104 Gb/s |
| Bufor pamięci | 1500 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| VLAN | Obsługa VLAN w oparciu o tagi lub porty (tag-based, port-based) |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| QoS | Obsługa dwóch typów QoS: w oparciu o porty oraz DSCP |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 36 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Napięcie wejściowe: 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz |
| Wymiary | 335 x 440 x 44 mm |
| Waga | 4.2 kg |