Producenci
Intellinet Przełącznik Gigabit 8x 10/100/1000 Mbps RJ45 Desktop Metalowy
Opis
Switch Gigabit 8x 10/100/1000 Mbps RJ45 Desktop Metalowy
- Autokrosowanie MDI-X z automatycznym wykrywaniem optymalnej prędkości sieci 10/100/1000
- Wysoka wydajność, tryb full/half duplex z technologią Zero-Packet Loss
- Pełna kontrola przepływu dla zapewnienia optymalnej wydajności
- Technologia ograniczania zużycia energii "Green Ethernet" dezaktywuje nieużywane porty oraz dostosowuje poziom mocy na podstawie długości kabli
- Automatyczne rozpoznawanie konfiguracji sieci
- Obsługa ramek "jumbo" do 9 KB
- Architektura przełączania Store and forward
- Zdolny do obsłużenia pełnej przepustowości na wszystkich portach
- Konstrukcja bez wentylatora zapewnia cichą pracę
- Solidna, metalowa obudowa zapewnia maksymalną wytrzymałość
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 16 GB/s |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Pobór mocy | 2.75 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Napięcie wejściowe: 5V DC, 1A |
| Wymiary | 140 x 78 x 28 mm |
| Waga | 0.34 kg |
| Pozostałe parametry |
Okablowanie sieciowe:
Architektura przełącznika: store and forward |