Producenci
Intellinet Switch Gigabit 16x 10/100/1000 RJ45
Opis
Giga Switch 16x 10/100/1000 RJ45
- 16-Portowy Przełącznik Gigabit Ethernet
- Porty 10/100/1000 z automatycznym wykrywaniem optymalnej prędkości sieci
- Autokrosowanie MDIX na wszystkich portach RJ45 (auto uplink)
- Do stosowania w formie przełącznika desktop lub do montażu w racku 19"
- Auto-negocjacja NWay
- Architektura przełączania w technologii Store and forward
- Tryby full/half duplex
- Obsługa 802.3x flow control dla trybu full duplex oraz collision-based backpressure dla trybu half duplex
- Technologia ograniczania zużycia energii "Green Ethernet" deaktywuje nieużywane porty oraz dostosowuje poziom mocy na podstawie długości kabli
- Obsługa ramek jumbo o wielkości do 9 KB
- Tablica adresów MAC do 8 192 wpisów
- Bufor pamięci 512 kB
- Obsługa adresów MAC z funkcją auto-learning oraz auto-aging
- Konstrukcja bez wentylatora zapewnia cichą pracę
- Uchwyty montażowe 19"
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 32 GB/s |
| Bufor pamięci | 512 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8192 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 9.1 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Wewnętrzny zasilacz: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 215 x 133 x 44 mm |
| Waga | 940 g |
| Pozostałe parametry | Media transmisyjne:
Przepustowość przesyłania/filtrowania pakietów:
Tablica adresów MAC: 8192 wpisów |