Producenci
JVC HA-EN10 Czarne
Opis
HA-EN10 Czarne
Kolorowe słuchawki sportowe JVC HA-EN10 z serii "Gumy Sport".
Słuchawki dostępne w 4 wersjach kolorystycznych.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 4.8 g |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 6.4 x 19 x 2.6 cm |
| Pozostałe parametry | - Słuchawki odporne na wilgoć |
| Pasuje do | Słuchawki kompatybilne z iPhone'em (wtyk) |
| Akcesoria w zestawie | Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M |