Producenci
JVC HA-ENR15 Czarne
Opis
HA-ENR15 Czarne
Kolorowe słuchawki sportowe JVC HA-ENR15 z serii "Gumy Sport" z pilotem i mikrofonem
Słuchawki są dostępne w 4 wersjach kolorystycznych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 4.8 g |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 6.4 x 19 x 2.65 cm |
| Pozostałe parametry | - Odporne na wilgoć słuchawki "Gumy Sport" |
| Pasuje do | - iPhone (kompatybilny wtyk) |
| Akcesoria w zestawie | Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M |