Producenci
JVC HA-ET50BT czarne
Opis
Sportowe słuchawki bezprzewodowe dla aktywnych biegaczy z bezprzewodową technologią Bluetooth i wygodnym sterowaniem
- Obsługuje aplikację AE Run & Music dla smartfonów
- 3 wersje kolorystyczne
- Odporne na pot i wilgoć (IPX5), pilot (IPX4)
- Pivot „Motion Fit" zabezpiecza przed wypadaniem słuchawek z uszu podczas biegania
- 3-przyciskowy pilot z mikrofonem
- Wbudowany magnes umożliwiający bezpieczne noszenie wokół szyi gdy nie są używane
- Bezprzewodowa technologia Bluetooth
- 9 godziny pracy z wbudowaną baterią
- Otwarta konstrukcja nie izoluje dźwięków z otoczenia, zapewniając bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Konstrukcja | Z zaczepami usznymi |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 17 g |
| Akcesoria w zestawie | - Kabel ładujący USB |
| Pozostałe parametry | - Zasięg: ok. 10 m |