Producenci
JVC HA-FX10 czerwone
Opis
Kolorowe słuchawki dokanałowe z dynamicznym dźwiękiem
- Słuchawki douszne z dynamicznym dźwiękiem
- 8 wersji kolorystycznych
- Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M/L
- Doskonała izolacja dźwięków z zewnątrz
- Przewód o długości 1,2m z pozłacanym wtykiem w kształcie L
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 8 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 kHz |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 3.3 g |
| Akcesoria w zestawie | Wymienne silikonowe nakładki w 3 rozmiarach S/M/L |