Producenci
JVC HA-FX1X
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 5 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 kHz |
| Czułość | 104 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 5.2 g |
| Akcesoria w zestawie | - Etui |