Producenci
JVC HA-RX330
Opis
HA-RX330 to nowe, pełnowymiarowe słuchawki wysokiej jakości JVC z dodatkowym basem. Wyposażone są w duży, 40-milimetrowy przetwornik i ma eleganckie czarne wykończenie.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 12 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 2.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 202 g |