Producenci
JVC HA-S185 Białe
Opis
HA-S185 Białe
Lekkie słuchawki nauszne z pilotem i mikrofonem JVC HA-SR185.
Słuchawki dostępne w 4 wersjach kolorystycznych.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Biały |
| Waga | 108 g |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 15.8 x 22 x 3 cm |
| Pozostałe parametry | - Zintegrowany pilot i mikrofon |
| Pasuje do | - iPhone (kompatybilny wtyk) |