Producenci
JVC Słuchawki HA-A7T niebieskie
Opis
Słuchawki HA-A7T niebieskie w technologii Bluetooth.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Nie |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 10 g |
| Akcesoria w zestawie | Adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB |
| Pozostałe parametry |
|