Producenci
JVC Słuchawki HA-F160 pomarańczowe
Opis
Wygodne słuchawki douszne - pomarańczowe
- Owalny kształt gumowych wkładek, gwarantuje komfortowe dopasowanie
- 8 wersji kolorystycznych
- Kształt słuchawki wzmacnia brzmienie basów
- Mocny dźwięk, dzięki 13.5 mm przetwornikom neodymowym
- 1 m kolorowy przewód z niklowanym wtykiem, kompatybilnym z iPhone'em
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telewizja |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 15 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 108 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1 m |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Waga | 5 g |
| Pozostałe parametry | - Membrana: 13.5mm |