Producenci
JVC Słuchawki HA-FR17UC białe
Opis
Słuchawki HA-FR17UC białe
Słuchawki douszne USB-C z pilotem z łatwymi do wciśnięcia przyciskami i włączaniem/wyłączaniem mikrofonu.
- Słuchawki typu Bud ze złączem USB-C zapewniające bezpieczne i wygodne dopasowanie
- Wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy redukuje szumy i poprawia jakość dźwięku, dzięki czemu możesz cieszyć się wyraźnymi rozmowami i muzyką w wysokiej jakości dźwięku
- Podłącz i graj, nie jest konieczne parowanie/łączenie ani ładowanie, aby w pełni cieszyć się słuchawkami
- Bez opóźnień, świetnie nadaje się również do oglądania filmów i grania w gry
- Kompaktowe i lekkie słuchawki typu bud polecane do długich spotkań i zajęć online
- Przyjemny dźwięk dzięki neodymowemu przetwornikowi o dużej sile magnetycznej o średnicy 10,7 mm
- Wygodny pilot zdalnego sterowania z trzema łatwymi do wciśnięcia przyciskami: zwiększanie/zmniejszanie głośności, przycisk wielofunkcyjny i dedykowany przełącznik suwakowy do włączania/wyłączania mikrofonu
- Odporność na pot, stopień ochrony IPX2
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 178 x 51 x 32 mm |
| Waga | 5 g |