Producenci
JVC Słuchawki HA-RX500
Opis
Słuchawki HA-RX500
- Wysokiej jakości dźwięk, dzięki zastosowaniu dużych 40 mm przetworników z magnesem neodymowym
- Technologia Ear Direct kieruje wysokiej jakości dźwięk bezpośrednio do ucha
- Budowa typu "Twist action" zapewnia komfort użytkowania podczas długotrwałych odsłuchów
- Wygodny pałąk z poduszkami
- 3.5 metrowy przewód z pozłacanym wtykiem
- 6,3 mm przejściówka
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 6,3 mm jack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 70 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 3.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Waga | 194 g |