Producenci
JVC Słuchawki HA-RX700
Opis
Słuchawki HA-RX700
- Głębokie, dynamiczne basy, dzięki zastosowaniu dużych 50 mm przetworników z magnesem neodymowym oraz systemu Ring Port
- System Ring Port zapewnia reprodukcję wysokiej jakości, dynamicznego dźwięku
- Szeroki pałąk zapewnia komfort użytkowania podczas długiego odsłuchu
- 3.5 metrowy przewód z pozłacanym wtykiem
- 6,3 mm przejściówka
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 6,3 mm jack |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 48 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 8 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 25 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 3.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 330 g |