Producenci
JVC Słuchawki HA-S36 WWU biały
Opis
- Do 35 godzin słuchania bezprzewodowego dzięki wbudowanej, pojemnej, ładowanej baterii o czasie ładowania 3 godziny. Możesz cieszyć się muzyką bez żadnych ograniczeń czasowych, nie martwiąc się o wyczerpanie baterii.
- Lekka, wygodna konstrukcja z regulowanymi muszlami na uszy dla dopasowania do preferencji. Zapewnia długą przyjemność z słuchania. Słuchawki można złożyć płasko poprzez obrócenie muszli na uszy i nosić je w kompaktowej formie w torbie lub kieszeni. Możesz także nosić je na szyi, ponieważ nie będą przeszkadzać.
- HA-S36W posiada funkcję multi-point, umożliwiającą jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń. Możesz łatwo odbierać połączenia zarówno ze swojego osobistego smartfona, jak i urządzenia służbowego, bez konieczności ponownego łączenia z innym urządzeniem.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Biały |
| Waga | 157 g |
| Akcesoria w zestawie | Kabel do ładowania USB |
| Pozostałe parametry |
|