Producenci
JVC Słuchawki bezprzewodowe HA-A25T białe
Opis
Słuchawki bezprzewodowe HA-A25T
Małe i kompaktowe słuchawki douszne z pianki z pamięcią kształtu z redukcją szumów, wygodnym dopasowaniem, wysokiej jakości dźwiękiem i trybem niskiego opóźnienia. Całkowity 28-godzinny czas pracy na baterii, używanie na jednym uchu, stabilne połączenie bezprzewodowe i mikrofon do rozmów lub pracy zdalnej do wygodnego codziennego użytku.
- Miękkość, wygoda i design dzięki wkładce Memory Form Earpiece
- Funkcja redukcji szumów, która pozwala cieszyć się muzyką w ciszy
- Tryb niskiego opóźnienia idealny do oglądania filmów i grania w gry
- Funkcja Touch & Talk, która pozwala rozmawiać podczas noszenia słuchawek
- Sensor dotykowy oraz automatyczne włączanie/wyłączanie i łączenie
- Całkowity 28-godzinny czas pracy na baterii (łącznie z ładowaniem w etui)
- 3 tryby dźwięku (normalny/basowy/czysty)
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Biały |
| Waga | 5.1 g |
| Akcesoria w zestawie |
|