Producenci
JVC Słuchawki bezprzewodowe HA-A3T białe
Opis
Słuchawki bezprzewodowe HA-A3T białe
Eleganckie i lekkie, bezprzewodowe słuchawki douszne typu otwartego, zapewniające bezpieczne, wygodne dopasowanie i mniejszy nacisk na uszy.
- Prosty design i kolory pasujące do każdego wieku, mody i okazji
- Wygodny typ otwarty True Wireless
- Łatwa obsługa i automatyczne włączanie/wyłączanie oraz łączenie/stabilne połączenie bezprzewodowe (BT 5.1)
- Wysokiej jakości reprodukcja dźwięku za pomocą magnesu neodymowego (przy użyciu przetwornika 11 mm)
- Łatwa obsługa za pomocą sterowania dotykowego, która nie obciąża uszu
- Długi czas odtwarzania do ok. 22 godziny z wbudowanym akumulatorem i etui ładującym
- Wodoodporny stopień ochrony IPX4, odporny na pot i deszcz
- Możliwość używania jednej słuchawki (lewe i prawe ucho)
- Mikrofon do telepracy i prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym
- Operacje takie jak aktywacja funkcji asystenta głosowego można wykonać na samej słuchawce
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.1 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Mono |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 22 h |
| Czas ładowania | 3 h |
| Kolor | Biały |
| Akcesoria w zestawie |
|